Губки кухонні - ідеально чиста кухня без проблем!

Велика кількість різноманітних засобів для чищення, допомагають сучасним господиням скоротити час прибирання в кілька разів, і зробити цей процес більш приємним. Важливе місце в боротьбі за чистоту займають губки кухонні.

Купуючи ці корисні вироби, обов'язково треба звертати увагу на матеріал з якого вони зроблені. Оскільки саме якість матеріалу є гарантією того, що у вашій кухонній губці не будуть накопичуватися і розмножуватися шкідливі бактерії.

Торгова марка «Помічниця» має в своєму арсеналі численний ряд високоякісних товарів, які перетворять щоденне прибирання в дуже швидке і легке дійство.

З якого матеріалу виготовляють кухонні губки?

Наші миючі губки виготовляються з сертифікованого поролону, призначеного для використання в харчовій промисловості. Вони повністю безпечні для здоров'я. Прекрасно вбирають вологу і дуже еластичні. В основному використовуються для миття посуду, каструль, кухонного обладнання.

Якими бувають кухонні губки?

Різноманітність губок просто вражає. Вони бувають різних форм і розмірів, зазвичай двосторонні. Губки для побутових цілей з одного боку мають міцні абразивні прошарки. М'яка сторона призначена для ефективного видалення звичних забруднень (очищення після харчових продуктів). Жорстке абразивне покриття з іншого боку, з легкістю видаляє навіть найстаріші і важко вимивні плями.

У каталозі нашого інтернет магазину ви легко зможете вибрати і купити такі губки для кухні:
- прості (без заглиблень);
- з хвилястою поверхнею (швидше відмивають різні типи забруднень);
- профільовані (з боків передбачені додаткові поглиблення для захисту нігтів від пошкоджень);
- зі збільшеним поролоновим прошарком (довший термін експлуатації).

Вони майже блискавично вбирають пролиту рідину, що дозволяє зберегти красивий вигляд кухонних меблів. До речі, ними навіть можна малювати, є багато цікавих мальовничих технік, призначених для розвитку малюків.

Переваги кухонних губок від ТМ «Помічниця»:
- пориста структура поролону дозволяє економно витрачати миючі засоби;
- справляються з миттям в незалежності від температури води;
- довговічність, незважаючи на частоту використання.

Якщо ви хочете швидко, легко і зручно справлятися з прибиранням, то губка для миття посуду ціна якої, в інтернет магазині «Помічниця» вам обов'язково сподобається, стане постійним предметом на вашій кухні!

Наша компанія виробляє лише сертифіковані високоякісні товари, щоб спростити трудові будні кожної господині.

Ми націлені на довгострокове співробітництво з усіма своїми клієнтами, в незалежності від обсягу замовлень. Наші співробітники з повагою дадуть відповіді на всі ваші запитання щодо товарів. Обіцяємо постійну наявність пропонованої продукції, помірні ціни і найшвидшу доставку по всій території України!