Пакети для льоду - це важливий інгредієнт відмінного відпочинку жарким літом!

Спекотне сонячне літо завжди асоціюється з відпочинком, морозивом та смачними прохолодними напоями. І для того, щоб була можливість приготувати смачний коктейль або просто швидко охолодити улюблений сік, у холодильнику повинні бути невеликі кубики льоду. ТМ «Помічниця» пропонує якісні пакети для льоду, ціна яких вам точно сподобається. Наші товари для заморозки допоможуть вам отримати льодисті кубики гарної форми без зайвого клопоту, вони стануть ідеальним доповненням будь-якого холодного напою.

Плюси «льодової» продукції від ТМ «Помічниця» та «Ваш Бюджет»
Пакет для льоду - це проста ємність виготовлена з сертифікованого поліетилену, повністю герметична. Вона наповнюється водою, а потім пакет треба помістити в морозильний блок. Пройде всього кілька годин і ви зможете готувати і насолоджуватися своїми улюбленими напоями.
У нашому асортименті представлені форми для льоду різної комплектації (на 120, 144, 180 та 288 штук). До речі в наших пакетиках можна заморозити і соки, тоді ви отримаєте кубики, які не будуть розбавляти напої водою.

Купуючи товари від українського виробника «Помічниця» ви отримуєте кілька важливих плюсів:
- надійність (пакетики дуже міцні, правильної форми, що дозволяє отримати кубики льоду ідеальної форми);
- відмінна якість матеріалу (повна безпека для людського здоров'я);
- зручність в експлуатації (легко наповнювати водою і фіксувати);
- вигідна ціна.

У каталозі нашого магазину в наявності багатий вибір всіляких товарів, які допоможуть поліпшити та урізноманітнити ефективність будь-якого закладу. Звичайно, найчастіше пакет для льоду використовують в теплу пору, однак дуже зручно, коли в холодильнику завжди є готовий лід. Адже багато відвідувачів полюбляють охолоджені напої, незважаючи на погоду. Ось чому гостинний господар повинен бути готовим до всіх побажань своїх гостей.

ТМ «Помічниця» і «Ваш Бюджет» давно відома на українському ринку завдяки багатству асортименту та високій якості продукції. Ми намагаємося задовольнити побажання кожного покупця. Якщо ви хочете сертифіковані пакети для льоду купити, то на сторінках нашого каталогу треба просто підібрати потрібний варіант для вашого будинку або закладу.

Гарантуємо швидку доставку по Україні, в будь-який зручний для вас час. Повага до покупців - це наше правило, а взаємовигідне співробітництво - мета підприємств «Помічниця» та «Ваш Бюджет»!