Біо пакети від ТМ «Помічниця»: з турботою про природу!

Коли багато років тому з'явилися перші пластикові пакети люди були в захваті. Пакети різних розмірів почали використовуватися всюди. Але з часом виявилося, що поліетилен згубний для навколишнього середовища. Він не розчиняється у воді, його не можна спалити через небезпечні викиди хімічних речовин, на розкладання пластику в землі потрібна величезна кількість часу. Саме для того, щоб поліпшити екологічну ситуацію виробники почали створювати біорозкладні пакети, які володіючи всіма перевагами стандартного поліетилену, протягом декількох років повністю розкладаються не полишаючи шкідливих речовин в атмосфері.

ТМ «Помічниця» - піклується про навколишню природу
Наша компанія виробляє біо пакети для сміття тому, що це нехай і не велика, але важлива допомога по охороні природи. При створенні цих пакетів використовуються спеціальні речовини - оксо-біорозкладні добавки, що підвищують їх повноцінне розкладання в кілька разів. Наприклад, процес розкладання звичайного поліетилену відбувається на протязі від 100 до 150 років. Матеріал біо пакетів розпадається вже за 2-3 роки на повністю безпечні для людей речовини: вуглекислий газ, гумус та воду. І не має значення де буде такий поліетилен, у воді, в землі, в темряві або при світлі, в теплому або холодному кліматі. Відчутна різниця, згодні? У той же час, вони нічим не відрізняються від звичайних пакетів за своїми експлуатаційними характеристиками: не пропускають вологу, міцні і оснащені зручними зав'язками. Щоб процес розпаду відбувався при будь-яких умовах під час виробництва біо-поліетиленових пакетів додають спеціальну речовину-каталізатор.

Наша продукція відповідає всім європейським стандартам якості. Купувати наші біо пакети не тільки вигідно, а й модно. Все більше людей, беруть за приклад улюблених акторів, співаків, моделей та починають піклуватися про навколишнє середовище. Екологічні пакети від «Помічниці» можуть посперечатися зі звичайними сміттєвими мішками і ціною, і якістю.

Вигоди шопінгу в магазині «Помічниця»
ТМ «Помічниця» вже більше 15 років забезпечує жителів України господарськими товарами відмінної якості. Якщо ви хочете купити біорозкладні пакети для сміття, то у нас ви зробите вигідну покупку!
Ми співпрацюємо з закладами громадського харчування, маленькими магазинами і великими супермаркетами. Наша особливість - індивідуальний підхід до всіх без винятку замовників. Мета нашої компанії - сертифікована продукція повинна бути максимально доступною для кожного українця! За бажанням покупець може купити вибраний товар в кредит.

Гарантуємо своєчасну доставку по всій Україні. Ми раді всім покупцям і налаштовані на постійну співпрацю!
Разом ми зробимо нашу планету чистішою!