Річ №1 у списку універсальних товарів - паперові серветки з малюнком

Паперові серветки мають велику популярність у всьому світі. Вони вражають розмаїттям і є багатьох видів та різної форми. Також серветки мають універсальне призначення, без них неможливо уявити сучасне життя. Вони є однотонні для декорування, різнокольорові для цікавого сервірування, для використання у побуті. Особливий попит є на паперові серветки з малюнком, бо вони ідеально підходять для ділової вечері чи сімейного обіду. Вони можуть бути овальними, фігурними, круглими, квадратними і будь-якого іншого виконання.

Паперові серветки повинні відповідати головним вимогам: хорошій гігроскопічності, високій міцності, стійкому кольору й екологічності. Їх виготовляють різного розміру, бо це є показником їхнього цільового призначення - для чаювання, фуршету або десертного столу. Також розробляють серветки різних шарів і побудови. Одношарові належать до економкласу, бо виробляються з вітчизняної сировини. Якість, міцність і естетичний вигляд показують дво- та тришарові серветки.

Серветки водночас відповідають санітарно-гігієнічним нормам і мають, відповідно до стандартів, хорошу гладкість, білість і міцність. Це свідчить про високий вміст целюлози, яка знаходиться у волокнистих компонентах паперових серветок. Коли виробляють рушники з целюлози, то застосовують особливу технологію склеювання виробів у кілька шарів. Зрозуміло, що від їх більшої кількості залежить пишність і міцність рушника.

Вони мають численні переваги поряд із тканинними рушничками, бо мають чудові властивості. Одноразові паперові рушники швидко і якісно вбирають вологу з рук і різного роду поверхонь. Вони дуже гігієнічні і дозволяють легко витерти поверхню столу чи прибрати інше забруднення.

ТМ "Помічниця" рекомендує паперові серветки для будь-якої нагоди, бо в нашому асортименті Ви знайдете усе для душі. Наші вироби виготовлені лише з первинної целюлози і відрізняються міцністю, відмінним вбиранням вологи і м’якістю на дотик. Це чудовий вибір для Вашого святкового столу за доступною ціною і з найкращого матеріалу.

Щоб стіл відповідав останнім новинкам, такі серветки можна складати технікою орігамі. Вони з легкістю складаються і не пошкоджуються. Ви можете зробити із серветки гармошку, книжку, трикутника, млинця, краватку чи квадрат, бо ми пропонуємо величезну кількість продукції різного розміру, форми, будови, аби наші клієнти були задоволені вибором. Акуратно нанесений малюнок не стирається і має виразну кольорову гаму. У нашому переліку є численний вибір паперових серветок будь-якого дизайну.

Усе для краси Вашого столу! Заходьте на наш сайт і замовляйте вподобаний товар!