Сестра посуду, або якісна губка кухонна

Губка для посуду є невід'ємним елементом, що найчастіше використовується в побуті. Це маленька деталь, без якої не функціонує цілий кухонний механізм. Вона постійно очищає посуд, виготовлений з різного матеріалу, бореться з пригорілими залишками їжі, усуває бруд із різних покриттів сковорідок. Зараз виготовляють губки будь-яких типів, що відповідають усім сучасним вимогам в області гігієни. 

Нове покоління губок дозволяє витирати складний бруд без застосування хімічних засобів. Достатньо просто змочити губку водою та потерти посуд.

Однією з найпопулярніших губок є поролонова. Вона дуже зручна у використанні, недорога, чудово поглинає вологу, поєднується з усіма мийними засобами і надійна при митті будь-якого посуду. Перевагою такої губки є її надзвичайна пружність. Вона легка у використанні через заздалегідь приклеєну щільну тканину. Така технологія виготовлення зумовлює фіксацію додаткового проміжного елемента, з яким добре відмивати присохлу чи пригорілу їжу. Це значно полегшує життя домогосподаркам, економить час і забирає менше сил. Доглядати за такою губкою досить просто: поролон добре промивається проточною водою і швидко висихає. Він легко віджимається, не накопичує в собі зайвої вологи. Завдяки особливій пористій структурі поролону, утворюється багато піни. Також вона відмінно відчищає плитки, пластик, ванни, раковини, побутову та офісну техніку. 

Целюлозна губка не менш поширена і користується попитом. ЇЇ пористо-волокнистий склад утворює міцнішу продукцію. Целюлозні губки мають цікаву особливість: у сухому вигляді вони жорсткі, тверді і навіть чимось нагадують пемзу, а при намоканні розм'якшуються і стають майже як поролонові. Це створює додаткові перешкоди для розповсюдження бактерій і підвищує якість та довговічність губок. Целюлозна губка не зношується і надійно служить. Вона добре відтирає застарілі плями, сліди від ручок, маркерів та жиру.

Як бачите, синтетичні губки довговічні, прості у використанні, безпечні, легко очищаються водою, мають однорідну текстуру, гарну еластичність і підходять для будь-якого прибирання, а також для миття тіла.

Не можете визначитись із вибором губки? Не проблема. Обирайте одразу комплект кількох за вигідною ціною й універсальною акційною пропозицією!

ТМ "Помічниця" пропонує Вам товар губка кухонна, аби у Вашій кухні сяяла чистота і панував порядок. У нас величезний асортимент товарів, і ми готові підібрати для Вашої кухні саме те, що потрібно. Поролонова губка завдяки еластичності та м'якій структурі буде м'яко відтирати бруд з різних поверхонь, не залишаючи залишків жиру і подряпин. Також вона ідеально підходитиме для миття усієї кухонної техніки. Целюлозна губка - дуже надійний помічник при очищенні пригорілих залишків їжі, служить довгі роки, підходить для будь-якого прибирання і легко очищається водою. 

Ми знаємо, що Вам обрати! Чекаємо Ваших замовлень!