Серветки мікрофібра — гарантоване швидке та легке прибирання!

Прибирання в оселі — це досить складна та трудомістка процедура. Тому для полегшення цього процесу можна (й треба) використовувати спеціальні серветки.

Найкраще використовувати серветки з мікрофібри. Їх структура має цілий ряд переваг порівняно з серветками з інших матеріалів. Серветки з мікрофібри мають тривалий термін використання, тому є одними з найбільш економних та практичних.

Мікрофібра — це вдале поєднання надзвичайно тонких волокон поліестеру та поліаміду. Завдяки такій структурі можна швидко та легко очистити практично будь-яку поверхню без особливих зусиль. Мікрофібра має досить тонкі волокна, у 100 разів менші за волосину. Тому серветки є надзвичайно м’якими, а прибирання — безпечним та швидким.

Серветки з мікрофібри дозволяють легко помити вікна та дзеркала навіть без використання мийних засобів (це особливо актуально для людей, які страждають на алергію), при цьому не залишається жодних розводів. Після прибирання серветку легко можна випрати під гарячою водою з використанням звичайних мийних засобів. Після прання серветки надзвичайно швидко сохнуть.

Беззаперечними перевагами серветок з мікрофібри є:

• гігієнічність — щільна структура дозволяє швидко і легко очистити поверхні;
• тривале використання — легко витримують близько 300 прань;
• відмінне вбирання вологи, тому це найкращий варіант, якщо потрібно осушити поверхню;
• відносно невисока вартість.

Серветки з мікрофібри використовують для миття автомобілів, оскільки вони дуже делікатно здійснюють очищення, дозволяють провести сухе та вологе прибирання. Відмінне поглинання вологи дозволяє використовувати серветку замість полірування. Такі серветки легко вбирають бактерії з поверхонь та відмінно утримують їх всередині. Мікроволокна легко проникають у найдрібніші нерівності на поверхні та забезпечують 100% видалення будь-якого бруду.

Серветки мікрофібра представлені в каталозі компанії «КТА Помічниця». Для виробництва використовуємо тільки високоякісні матеріали. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. Приймаємо замовлення з усіх регіонів України. Оплата безготівковим способом. Доставку здійснюємо будь-якими зручними перевізниками. За потреби неодмінно надамо вичерпну консультацію та допоможемо зробити правильний вибір.

Покупка серветки з мікрофібри — це одна із найбільш вигідних інвестицій, яка повернеться сторицею. Замовляйте, будемо раді нашій співпраці!